סיורי גרפיטי לכל המשפחה

יום שבת הוא היום המושלם לבלות קצת זמן איכות עם הילדים, בני הזוג וחברים. אחרי שקמתם מאוחר (יחסית), שתיתם את הקפה ברוגע (יחסי), ואכלתם את הג’חנון או החביתה בשקט (יחסי), אין כמו פעילות נחמדה לגיבוש והנאה משפחתית.

סיור גרפיטי ואמנות רחוב - TLVNIGHTS

גרפיטי מקורי

בימינו, ישנן אפשרויות רבות להעביר את הזמן אך סיור גרפיטי ואמנות רחוב הוא דרך מצויינת להעשיר את הידע ולעודד יצירתיות אצל כל בני המשפחה. החשיפה לסגנונות הציור השונים ולמסרים המועברים ברחוב מנגישה את חויית היצירה והאמנות לילדים שעבורם ביקור במוזיאון נחשב למטלה משעממת. עבודות הגרפיטי ברחוב הן צבעוניות, מונפשות וגרפיות מאוד ויאפשרו לקטנים להתחבר לאומנים “מגניבים” שלא בהכרח הולכים בתלם.

בארץ ישנם סיורי גרפיטי ואמנות רחוב שונים ומגוונים, חלקם מוצלחים יותר וחלקם פחות, המתמקדים לעיתים בנושאים ספציפיים כמו: שירה, דת והיסטוריה. לפעמים אפילו בשילוב עם סדנה פרקטית או אוכל. סיורים אלו מגלים עולם שלם שמתקיים מתחת לפני השטח ומכיל בתוכו רבדים שונים של מחאה, רומנטיקה, אמונה ותקשורת בין אמנים שונים. ברחוב יש לכל אחד את היכולת להביע את עצמו בלי הצורך להיחשף ובלי להישפט ע”י החברה.

סיורים בת"א - TLVNIGHTS

היסטוריה ואמנות נפגשים – טיאלוי נייטס

 סיפורה של עיר, הסיור החדש של טיאלוינייטס הוא סיור גרפיטי-היסטורי ראשון מסוגו בארץ והוא בא לספר את סיפורה של תל  אביב ע”י הצגה של 7 סיפורים שונים על אנשים, מקומות ואירועים שעשו את העיר למה שהיא כיום. הסיור נבנה בשיתוף פעולה של קהילת אמנים בשם ביונד דה וולס שנוסדה ע”י אמן בשם דן גרובר ומאגדת בתוגה מעל 40 מהאמנים המובילים בארץ. אמנים אלה יצרו פרשנות מקורית ל 7 הסיפורים על העיר וביחד נוצרה חווייה ייחודית ומרתקת. השילוב של אמנות והיסטוריה נותן למשתתפים בסיור הזדמנות ללמוד על ההיסטוריה של העיר והמדינה, לצפות ביצירותאמנות ברמה הגבוהה ביותר ולהיחשף לעולמם המחתרתי של אמנים שבימים רגילים מעדיפים להישאר בצללים. בסיור סיפורה של עיר נעשה שימוש בטכנולוגיית מציאות רבודה מה שמאפשר למשתתפים בו לראות מימד נוסף ונסתר של יצירות האמנות שמתעוררות לחיים וחושפות סודות שמסתתרים בהן.

מה מיוחד בסיור שלנו?

רק איתנו

הסיור שלנו הוא מקורי לגמרי ולא ניתן לראות אותו בשום מקום אחר

טכנולוגיה חדשנית

אנו משתמשים בטכנולוגיית מציאות רבודה כדי ליצור אפקטים שלא נראו כמותם

הדיל המשתלם

סיור הגרפיטי הזול ביותר בת"א

the Best bars

Our pub crawl will take you to the most local, hidden bars and clubs in Tel Aviv.

Meet people

come meet locals and foreigners from all over the world. This is where friendships are made

the Best deal

Get 1 complementary beer, 5 shots and free VIP entrance to all locations. All in a price of 1 ticket